Mobile application – all tickets without service charge
UA EN RU
«   December 2017   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»25262728293031

Orpheus and Eurydice
Maski-show. Transfer concert
Orpheus and Eurydice
Maski-show. Transfer concertПо технічним причинам вистава театру "Маски-шоу" - "Орфей і Еврідіка" переноситься на 11 квітня 2014 року. Всі квитки придбані раніше на 2 лютого, будуть дійсні на новопризначену дату - 11 квітня. Організатор просить вибачити за незручності.

У зв'язку із неможливістю проведення заходу у Великому залі Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, прем’єрний показ вистави Народного артиста України Бориса Барського «Орфей і Еврідіка» у виконанні комік-трупи «Маски»  відбудеться у конференц-залі Центрального Будинку Художника о 19:00 14.05.2014 року. Всі квитки дійсні. Організатор просить вибачити за незручності.
Детальна інформація за тел.: 068-075-80-10, 093-862-41-63.

http://www.parter.ua/ru/event/42/49/5145.html

«Орфей і Еврідіка» комедія Бориса Барського

Анонімний алкоголік, латентний лабух і попсовий співак Орфей, в мирного сімейного лайки, свою добру, м'яку, лагідну дружину - Еврідіку, посилає до диявола! Слово - не горобець, і це послання досягає пекла. Здружившись з Орфеєм, Фей, в теплій задушевнІй чоловічий бесіді, допомагає йому позбутися присутності і безперервного гризні настирливої ​​дружини.

Але короткий годину ейфорії, щастя і уявної свободи Орфея. Слідом приходить відчуття непотрібності, самотності, смутку і туги. Наполегливі вимоги невтішного дружина, змушують Фея повернути Еврідіку. І все повертається на круги своя.

Ця п'єса була поставлена ​​автором Борисом Барським у 2005 році, як антрепризний спектакль за участю трьох акторів ( Б. Барського, І.Токарчук і В.Швець) і, проіснувавши недовго, благополучно канув у Лету. Дотримуючись давній традиції - щороку радувати глядачів новими оригінальними роботами, «Маски » вирішили 2011 рік відзначити прем'єрою « Орфея і Еврідіки » в абсолютно новій інтерпритації. У постановці Георгія Делієва, використовуючи оригінальний музичний супровід, живий звук, хореографію у постановці П.Івлюшкіна, С.Атауліной і А.Бевзюка, за участю всіх акторів основного складу «Масок » вистава перетворилася на феєричне шоу, насичене гумором, музикою, піснями і танцями. «Орфей і Еврідіка» в сьогоднішній інтерпретації - це свято позитиву, позитивних емоцій та гарного настрою.

У ролях:
Орфей - Народний артист України Борис Барський
Еврідіка - Заслужена артистка України Наталія Бузько
Фей - Народний артист України Георгій Делієв , Ігор Малахов
Люди в чорному - Олександр Постоленко , Михайло Волошин , Ігор Малахов
Автор п'єси - Борис Барський
Режисер- постановник - Георгій Делієв
Директор - Наталія Делієва

Dear customer, you can order and buy tickets on «Orpheus and Eurydice Maski-show. Transfer concert», which will be - at House of Painter You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service.